Müsiad Düzce Haberleri

Kdz. Ereğli 19. Genel Kurul Toplantısı
2.02.2017

Kdz. Ereğli 19. Genel Kurul Toplantısı

MÜSİAD Düzce Başkanı İsa Şengüloğlu, MÜSİAD 3. Ve 4. Dönem Başkanı İsmail Çakmak,Yönetim Kurulu Üyeleri Nurrullah Veli, Murat Taştepe, Vefa Pehlivan ve Şube Müdürü Fatih Güngör?den oluşan heyet ile MÜSİAD Kdz. Ereğli 19. Genel Kuruluna katılım sağladı.

Üye Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Üye Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Üye ziyaretleri kapsamında Selahattin Aydın, Hikmet Keskin, Kenen Tanrıver, İbrahim Aydın, Murat Öz ve Mesut Sancaklı ziyaret edildi.

Üye Envanter Güncelleme Çalışması

Üye Envanter Güncelleme Çalışması

MÜSİAD Genel Merkez olarak yaptığımız duyuruların üyelerimizin bir kısmına ulaşmadığı ve üyelerimizin bazı bilgilerinin ÜYS-Üye Yönetim Sistemi?nde güncel olmadığı tespit edilmiştir. Genel Merkez olarak; tüm duyurularımızın ve muhtelif kurumlardan tarafımıza gelen duyuruların üyelerimize ulaşması noktasında sorun yaşanmaması ve tarafımıza gelen ihalelerden, iş fırsatlarından ilgili üyelerimizi hızlıca haberdar edip doğru aksiyon almalarını sağlamak adına üyelerimizin bilgilerini güncelleme çalışması başlatılmıştır. Söz konusu üye envanter güncelleme çalışması için tarafınıza sunulan anket formundaki bilgilerin tümünü eksiksiz doldurmanızı istirham ederiz. Saygılarımızla

6. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

6. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi 6.Olağan Genel Kurul Toplantısını yaptı. Tek liste gidilen seçimlerde mevcut başkan Vefa Pehlivan güven tazeledi. Burada bir konuşma yapan Pehlivan, görevin zorluklarının bilincinde olduğunu söyleyerek, ?Başarılı olabilmemiz bizim gayretimiz kadar sizin destek ve katkılarına bağlıdır? dedi.