Müsiad Düzce Haberleri

Düzce E-Ticaret Etkinliğinde Buluşuyor
11.09.2022

Düzce E-Ticaret Etkinliğinde Buluşuyor

Müsiad Düzce Şubesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu ve Serbay Akademi'yle birlikte 14 Eylül 2022 14.00'da e-ticaret sitesi olan ve e-ticarete başlamayı düşünenler için ‘Düzce E-Ticaret Buluşması‘ isimli bir etkinlik düzenleyecek.

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI
19.05.2022

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Bağımsızlık mücadelemizin en önemli sembollerinden biridir #19Mayıs. Her türlü zorluğa göğüs gererek mücadelesini başarılarla taçlandıran bu millet, ilelebet hür yaşayacaktır. İstiklal uğrunda gençlerimiz en büyük güvencedir.

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
8.05.2022

ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Yeryüzündeki en kutsal görevi yerine getirerek bir evladı türlü fedakarlıklarla büyüten, sevgi, saygı ve hoşgörünün timsali değerli annelerimizin #AnnelerGünü kutlu olsun.

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
1.05.2022

RAMAZAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Rahmet ve mağfiret ayı #Ramazan'ın ardından karşıladığımız bayramımızı tebrik ediyor, milletimiz ve tüm İslam alemine bereketli, huzurlu ve sağlıklı bayramlar diliyoruz.

SAHUR PROGRAMI
24.04.2022

SAHUR PROGRAMI

Geleneksel Ramazan sahur programımızı 26. HÜKUMET BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANIMIZ Sayın Faruk ÖZLÜ Genel Başkanımız Sayın Mahmut ASMALI Genel Başkan Yardimcisi Syın Soner MEŞE Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Kadir ABALI Özel Kalem Sayın Selçuk ŞENEL Yurt içi teşkilatlanma Başkan Yardımcısı Sayı Mustafa AKTAŞ Gölyaka Belediye Başkanımız Sayın Yakup DEMİRCAN Düzce TSO Başkanı Sayın Tuncay ŞAHİN Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcımız Sayın Mehmet Akif ÖNCÜ İl Sağlık Müdürü Sayın Yasin YILMAZ İl Gençlik Müdürü Sayın İsa YAZICI Yeşilay Düzce Şube Başkanı Sayın Ali DİLBER TUGVA Düzce Şube Başkanı Sayın Ersoy MUTLU MÜSİAD Zonguldak Şube Başkanımız Sayın Salih KUVVETLİ Kardeniz Ereğli Şube Başkanımız Sayın Abdülkadir ÇINAR Sakarya Şube Başkanımız Sayın İsmail FİLİZFİDANOĞLU ve Yönetim Kurululları, Değerli Düzce MÜSİAD Üyelerimiz, uzaktan ve yakından gelen değerli misafirlerimizin değerli katılımlarıyla gerçekleştirdik. TÜM misafirlerimize değerli katılımları için teşekkür ederiz.